вверхвниз

Душова кабіна Mixxus Plain SCT02-90x90x195-TR Graphite (MI6901)
13 110 ₴
- В наявності
- Код: MI6901
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIXXUS |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1950 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Душова кабіна/піддон/сифон |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Наявність піддона | Да |
| Орієнтація | Універсальна |
| Панель | Да |
| Серія | Plain |
| Сифон у комплекті | Да |
| Спосіб відкривання | Розсувний |
| Стекло | Прозоре |
| Тип | Душова кабіна |
| Товщина скла | 4 мм |
| Форма | Напівкругла |
| Колір | Графіт |
Душова кабіна Mixxus Plain SCT02-90x90x195-TR Graphite (MI6901)
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 110 ₴




