вверхвниз
-10%45 днів
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aquasystem |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Об`єм | 200 л |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1080 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальний тиск | 10 бар |
| Різьбове з'єднання | 1 1/4" |
| Спосіб установки | Вертикальний |
| Тип | Розширювальний бак |
| Ширина | 600 мм |
Гідроакумулятор Aquasystem VAV 200
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 201,80 ₴





