вверхвниз

Душова кабіна Koller Pool Grace 1200x800x1900 (G12080SC)
19 952 ₴
- В наявності
- Код: G12080SC
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koller Pool |
| Країна виробник | Австрія |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1900 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 800 |
| Комплектація | Душова кабіна/Елементи кріплення |
| Матеріал корпусу | Стекло |
| Наявність піддона | Немає |
| Орієнтація | Універсальна |
| Серія | Grace |
| Спосіб відкривання | Відкривний |
| Стекло | Прозоре |
| Тип | Душова кабіна |
| Товщина скла | 6 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Хром |
Душова кабіна Koller Pool Grace 1200x800x1900 (G12080SC)
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 952 ₴




